Seznam aktualit školní rok 2019/2020:

Výlet MŠ do zábavního centra "Méďa"

Kurzy bruslení

První říjnový pátek nám začal kurz bruslení. Každý týden se vydáváme linkovým autobusem do Roudnice nad Labem, kde se na zimním stadiónu učíme základy bruslení. Kurz by měl potrvat do konce prosince.

Vycházka pod Říp

V prvním školním týdnu, než se škola naplno rozjede, podnikáme delší vycházky po okolí. K velice oblíbeným místům patří stráně pod Řípem. V úterý 3. 9. jsme navštívili studánku ve Ctiněvsi, kde se nalézá malebné jezírko s pomníčkem. Zpáteční cestu jsme si zkrátili po okružní cestě pod Řípem.

Varietní vystoupení

Stejně jako každý rok, přijeli v úterý 3. 9. 2019 do školy varietní umělci se zvířátky. Svým vystoupením potěšili především nejmladší děti, které si na školku teprve zvykají.

Začátek školního roku

Školní rok 2019/2020 byl slavnostně zahájen v pondělí 2. 9. 2019. Na zahájení byli přítomni všichni pracovníci školy, rodiny nových prvňáčků, žáci a starosta obce, který přišel dětem popřát do nového školního roku mnoho úspěchů. Žákům 1. ročníku rozdal na památku na jejich první školní den pěknou knihu s věnováním. Všechny děti pak dostaly čokoládu.